You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Obrazy na płótnie  Jest 42 produktów.

na stronę

Myśląc o tym, jak nadać unikalny charakter pomieszczeniom, obraz na ścianę wydaje się uniwersalnym i sprawdzonym pomysłem. Przy wyborze wzoru warto rozważyć artystyczne obrazy na płótnie, przedstawiające koralowce oraz abstrakcyjne wzory. Żywe kolory i precyzja wykonania to największe zalety kompozycji, które zostały wykonane na wytrzymałym płót...

Myśląc o tym, jak nadać unikalny charakter pomieszczeniom, obraz na ścianę wydaje się uniwersalnym i sprawdzonym pomysłem. Przy wyborze wzoru warto rozważyć artystyczne obrazy na płótnie, przedstawiające koralowce oraz abstrakcyjne wzory. Żywe kolory i precyzja wykonania to największe zalety kompozycji, które zostały wykonane na wytrzymałym płótnie Canvas. Artystyczne obrazy na płótnie przyciągną oko każdego miłośnika naturalnego piękna.

Naciągnięte na ramę z krosna sosnowego płótno Canvas to wysokiej jakości materiał użyty do produkcji obrazów ze zdjęciem koralowców. Ujęcia tych morskich stworzeń zachwycają pięknem uchwyconym przez wnikliwego fotografa, który zdołał wydobyć z nich ostrość kolorów i unikalne kształty. Proponowane wzory to doskonały sposób na urozmaicenie pustych ścian zarówno w salonie, jak i w sypialni. Fotoobrazy na płótnie charakteryzują się wytrzymałością użytych materiałów oraz odpornością na działanie czynników zewnętrznych.

Trójelementowa kompozycja została stworzona z myślą o nowoczesnych i przemyślanych wnętrzach. Wieloelementowe obrazy na płótnie może być powieszona prosto, schodkowo albo każdy fragment na innej ścianie, co podkreśli osobiste upodobania mieszkańców. Kompozycja taka uzupełniona o żywe kolory i wręcz hipnotyzujący wizerunek koralowców to prawdziwa gratka dla pasjonatów sztuki współczesnej. Z kolei wysokiej jakości płótno Canvas słynie z dużej wytrzymałości. Zostało naciągnięte na ramę z krosna sosnowego i uzupełnione o zawieszkę, ułatwiającą montaż tego wieloelementowego obrazu na płótnie na ścianie. Frapujące koralowce i jaskrawe barwy nie tylko cieszą oko, ale też są odporne na działanie promieni słonecznych.

Jednolite ściany to idealne tło na kolorowe dodatki. Obrazy na płótnie z kolekcji Let’s colour zostały stworzone z myślą o nowoczesnych mieszkaniach, a także pomieszczeniach firmowych. Cała kolekcja jest dedykowana miłośnikom niebanalnych, artystycznych dekoracji. Wyrazistość i różnorodność kolorów zostały połączone z wytrzymałością najwyższej jakości płótna Canvas. Kolorowe obrazy na płótnie są odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Więcej
Pokazuje 1 - 18 z 42 elementów